pirmdiena, 2011. gada 25. aprīlis

♥ Rīcineļļa : Matiem un Skropstām?

Pastāstīšu Jums savu pieredzi lietojot Rīcineļļu.

1. Eļļu var nopirkt aptiekās (savu pirku aptiekā, maksāja ne vairāk kā 2 Ls) un dažos kosmētikas veikalos.
2. Aptiekas pirktais iepakojums nav diezko liels, bet izskats mēdz būt maldinošs, jo ar nelielo pudelīti pietiek vismaz pusgadam.

Rīcineļļu lietoju matiem un skropstām.

Skropstas: Lai uzklātu uz skropstām lietoju vecu skropstu tušas birstīti, kura ir kārtīgi izmazgāta. Man skropstu tušu dēļ bija novājinātas skropstas. Likās, ka tās vairs nav tik garas un kuplas kā agrāk. Tādēļ sāku lietot rīcneļļu, jo nebija ko zaudēt. 1 nedēļu regulāri smērēju uz rīcineļļu no rītiem un vakarā. Nelietoju skropstu tušu, bet īstenībā pat nebija vajadzības, jo , kad ir uzklāta eļļiņa, izskatās diezgan skaisti :) Jau pēc 2,3 dienām es pamanīju atšķirību, skropstiņas bija garākas (vismaz tā man likās), kuplākas. Vienmēr apskaudu savu draugu, kuram ir kuplas skropstas un tagad man arī tādas ir! Pēc nedēļas klāju tikai 1x dienā. Piemēram, pa dienu uzliku skropstu tušu un vakarā  pēc tušas nomazgāšanas - eļļu. Efekts ir vēl tagad. Vairs eļļu tik bieži nelieku, bet skropstas vēljoprojām ir superīgas. :)

Lietošana:
 Katru dienu. No sākuma - rītos un vakaros, pēc tam var pāriet uz 1x dienā. Neiesaku likt pārāk daudz uz skropstām, jo tad eļļa var ietecēt acīs, bet tas ir nepatīkami. Nevarētu teikt, ka kož, bet diezgan diskomfortabli.

Mati: esmu lasījusi, ka daudzas šausminās par eļļu likšanu matos. Es varu teikt tikai vienu - ja visu dara ar mēru, tad rezultāts var būt tikai brinišķīgs. :) Piemēram, es rīcineļļu lieku tieši uz matu saknēm ( izmantojot to pašu birstīti, kuru lietoju skropstām.) lieku tieši tur, kur iet celiņš, tad pāršķiru matus uz jaunu celiņu un atkal ieklāju eļļu. Domāju , ka vieglāk būtu lietot otiņu, bet ar birstīti arī nav ne vainas. Eļļu neklāju visos matos. Eļļu atstāju uz 1 stundu, dažreiz ilgāk. Pēctam izmazgāju. Ja mazgā ar siltu ūdeni, tad nav nekādu problēmu izmazgāt eļļu. Mati paliek mīksti un pēc izskata - veselīgāki.
No sākuma baidījos likt eļļu, jo mati taukojas diezgan ātri, bet nebija tā, ka taukotos ātrāk. Efekts: Mati aug ātrāk. 5, 6 mēnešu laikā man atauga 10 cm. ( to varēju noteikt pēc tā, ka man bija krāsotas nedaudz gaišāk brūnas šķipsnas ) Parasti lietoju eļļu svētdienās, kad nav nekur jāiet, jo jūs negribēsiet iet cilvēkos ar "taukainiem" matiem. :)

Lietošana:
Iesaku lietot 1x nedēļā ( no sākuma var arī 2x nedēļā) Eļļa ir bieza, tādēļ neklājiet pārāk daudz matos, vajag pavisam nedaudz. ( tā, lai saknes ir nedaudz apmitrinātas ar eļļu, nevis pludo) Turēt matos 1h. Izmazgāt. ( pietiek at vienu mazgāšanas reizi, ja mazgā siltā ūdenī + nav pārāk daudz sagāzta eļļa)'

!Noteikti izlasiet arī informāciju, kas ir rakstīta uz iepakojuma

Kādas ir jūsu atsauksmes, ja esat lietojušas? :)

ņam ņam

Bye xx

8 komentāri:

Josephine teica...

Lietoju skropstām - efekts tiešām labs, gribēju arī matiem, bet pietrūkst pacietības ķeskāties ar to biezo eļļu, vai vēl lieto? Ja jā - vai ir jūtami uzlabojumi matu augšanā?

Naktsmeita teica...

kur esi nozudusi ? :)

TheBubbleDreams teica...

@Josephine: jap, vēl lietoju un tiešām ir jūtami uzlabojumi! :))xx

TheBubbleDreams teica...

@Naktsmeita: problēmas privātajā dzī've, tādēļ paņēmu nelielu atvaļinājumu..

Naktsmeita teica...

cerams, ka viss nokārtojies. Jauki, ka esi atpakaļ :)

Kristiana Araja teica...

Paldies par ieteikumiem, noteikti pameeginaasu :)

kaspars platacs teica...

Aija

kaspars platacs teica...

Aija

Ierakstīt komentāru