trešdiena, 2011. gada 17. augusts

♥ Mākslīgās skropstas (pielīmējamās) : veikala Drogas piedāvājumi ( Depend un Intervion )
Sveiki!

Visas noteikti esat redzējušas māksligās skropstas, kuras nevis pieaudzē, bet pielīmē. Ilgu laiku nevēlējos pirkt, jo likās, ka nemācēšu viņas pielīmēt. Gāja grūti, jo tiešām ar pirmo reizi nesanāca kā gribās, bet pēc vairākiem mēģinājumiem esmu iepraktizējusies, ka to pielīmēšanas aizņem max 5 min.

Drogas veikalos skropatas piedāvā galvenokārt 2 firmas: Depend cosmetics un skropstas Intervion ( īsti nesaprotu kāds ir viņu firmas nosaukums.) Esmu redzējusi arī artdeco skropstas, bet skropstas man nav tik svarīgas, lai regulāri maksātu lielu summu par tām.

Drogās skropstu pāris maksā ap 2 ls.

Esmu dzirdējusi daudz dažādus jautājumus, kurus manas draudzenes ir jautājušas, uz kuriem atbildes var rast turpinot lasīt.

1. Kā Tu māki pielīmēt skropstas? Izkatās ļoti grūti.

Jā, no sākuma mēģināju vismaz 3x līdz biju gatava iziet no mājas. Ir jābūt pacietiībai, jo kko jaunu pamēģinot ne vienmēr viss sanāk kā gribētos.

2. Līme nekož acīs?

Par šo jautājumu domas dalās. Dažiem kož acīs, dažiem nē. Pati sev liekot nekad neesmu ieķeksējusi līmi acīs, bet domāju, ka, ja neprofesionālis uzzieķē uz skropstas ļoti daudz līmi, tad nav brīnums, ka kaut kas tiek arī acīs. ( kas ir briesmīgi)'Līmi nekādā gadījumā neklāj pa taisno uz plakstiņa. Līmi klāj uz skropstas, minūti nogaida, lai līme apžūst un tad ar pinceti skropstu pieliek cik vien tuvu iespējams pie dabīgās skropstu līnijas.

3. Skropstu tušu var lietot uz mākslīgajām skropstām?

Jā, var. Kāpēc gan nē? skropstu tušas uzklāšana pēc skropstu pielīmēšanas burvīgi samiksē dabīgās skropstas ar mākslīgajām.

4. Ko dara ar līmi, kas paliek uz mākslīgās skropstas?

Līmi var viegli noņemt ar spirtu. Tā vienkārši noiet nost. Personīgi es nelielā trauciņā ieleju spirtu (pārliecinājos, ka acetons strādā tik par labi) , ielieku skropstas trauciņā, paturu brīdi un viņas pilnībā paliek tīras. Tīrīšana neizšķīdina skropstas.

5. Skropstas var lietot tikai 1 reizi?

Protams, ka . Viņas var lietot vairākas reizes. Viss ir atkarīgs no tā, kā viņas kopj. Nevajadzētu ar tām gulēt. 'To tīrīšana un glabāšana orģinālajā iepakojumā ļauj saglabāt skropstas atkārotai lietošanai. Skropstas ar laiku deformējas ( itsevišķi,ja izvēlies dabīga izskata skropstas).

6. Kur var dabūt skropstu līmi?

Skropstu līme nāk līdzi komplektā vai arī to var nopirkt veikalā atsevišķi.

7. Kā skropstas var noņemt nost?

Tās uzmanīgi ir jānoplēš no plakstiņa. Skan brutāli, sāpīgi? Bet tas tā nemaz nav. Tas nav sāpīgi. ( varbūt nedaudz nepatīkami) Galvenais jāuzmanās, lai nesabojātu skropstu, ja ir vēlme to lietot atkārtoti. 

Vispār ir daudz un dažādi jautājumi. Visus nevar atcerēties.
Uz katra skropstu iepakojuma ir vēl papildus informācija par to, kā uzlikt skropstas.

Sīkāk vēlējos parunāt par šīm divām firmām, ko piedāvā drogas. Manuprāt, abām firmām skropstu kvalitāte ir vienlīdzīga. Problēmas sākas ar līmēm kas nāk līdzi. Intervion skropstām līme ir mēsls. Ja man likās, ka Depend skropstam varēja būt labāka līme, tad salīdzinot ar Intervion, Depend līme vinnē šajā cīņā. Protams, arī Depend līme nav diezko laba, bet pašlaik arī veikalos neesmu redzējusi labu skropstu līme 5 Ls apmērā ( jo vairāk nav vēlme maksāt). Esmu redzējusi Drogās ArtDeco līmīti, bet nav vēlme pirkt produktu, kuru redzu tur stāvam jau 3.gadu. Ar depend līmi skropstas turās visu dienu, ja ir kārtīgi pielīmētas.

Ja vēlies ļoti labas kvalitātes skropstas, tad iesaku meklēt citu firmu. Revlon Skropstas ( nopērkamas veikalā douglas ap 4-5Ls) ir daudz kvalitatīvākas nekā Drogas skropstas. Par Revlon skropstām pastāstīšu vēlāk.

Runājot par līmēm, līmi nevajag žēlot, bet nevajag arī pārspīlēt. Ja līme būs par maz, tas skropsta atlīmēsies. Personīgi man nekad nav gadījies līmi iebakstīt acīs, bet esiet uzmanīgas. Depend komplektā nāk melna un balta līmīte. Melno līmi izmanto tikai tad, kad esi ļoti pārliecināta par to, ko dari. Baltā līme no sākuma izskatās balta, kad pažūst, tad zila, bet nevajag satraukties, ka baltā krāsa paliks redzama, jo tā pēc neilga brīža paliek caurspīdīga.

Pārliecinaties vai skropstu garums ir piemērots jūsu acīm. Ja skropstas ir par garu, tās var apgriezt. Ja spītīgi lietosi garākas nekā vajag, tad skropstas līmēsies vaļā.

Lai skropstas izskatītos vēl dabīgāk, iesaku lietot melno laineri, acu zīmuli, lai skropstu līnija tā neizceltos.paldies par uzmanību :)xx

0 komentāri:

Ierakstīt komentāru