otrdiena, 2011. gada 16. augusts

♥ Max Factor : Second Skin Foundation / tonālais un Natural Minerals Foundation / Birstošais pūderis
Pēc kārtīga testa izvērtējot abus Max Factor produktus, beidzot esmu gatava dalīties pieredzē par šiem produktiem.

Max Factor : Second Skin Foundation


Ja līdz šim man diezgan labi patika Maybelline Dream Satin liquid tonālais , tad šobrīd esmu apmierināta ar Secon Skin tonālo. Tonālais no sākuma liekas ļoti dīvains un pat slikts, bet tas tikai tādēļ, jo produkts ir savādāks un ir jāiepazīst tā īpašības un knifiņi.

Plusi :  - tonālais ļoti labi nosedz sejas ādas nepilnības
           - nesausina ādu
           - diezgan noturīgs, ja nav paradums ar rokām stutēt galvu, vai sārties klāt sejai
           - nav specifiska smarža (dažiem tonālajiem ir īpaša smarža kas ar laiku sāk kaitināt)
           - lai arī tonālais ir diezgan necaurspīdīgs, jo pilda savu maskēšanas funkciju, produkts izskatās ļoti    dabīgi uz sejas ādas un nav iespaids , ka būtu uzgāzts liels daudzums tonālā
           - pēc tonālā noņemšanas nav sajūta, ka produkts ļoti bojātu sejas ādu vai izraisītu kādas alerģijas
          
Mīnusi: - ja Tev ir taukaina sejas āda, tad tonālais ļoti spīdēs un āda izskatīsies vēl taukaināka
            - nepiemērots ļoti karstā laikā ( ja vien pa virsu neklāj pūderi, lai āda tik ļoti nespīd)
            - personīgi  es tonālo pirku tad, kad vēl nebiju iesauļojusies. Izvēlējos 045 toni, kas likās pietiekami bāls izmēģinot veikalā uz savām vēl bālākajām rokām. Uzklājot mājās uz sejas sapratu, ka tonālais ir pārāk tumšs manai sejas ādai. Tādēļ, ja Tev ir īpaši bāla sejas āda, bet liekas, ka 045 tonis varētu derēt ( jo veikalā viņš tiešām izskatījās daudz bālāks nekā mājās un nav plašs toņu klāsts) iesaku izvēlēties gaišāku toni.
             - Ja esi viena no tām, kurai patīk klāt tonālo ar pirkstu galiem, tad iesaku pievērst īpašu uzmanību tonālā izlīdzināsānai pa visu seju vai arī pievērsties tonālo otu izmantošanai. Tonālais ir diezgan pigmentēts tādēļ tas var sagādāt pleķus uz sejas. ( ievēroju ļoti bieži šo problēmu, kad steigā klāju ar pirkstu galiem un tas var sabojāt garstāvokli)
             - grūti izvēlēties īsto toni ( manuprāt, mazs toņu klāsts)
            
Personīgi man pēdējā laikā nav bijuši sausas ādas pleķi, tādēļ nezinu kā tonālais izskatītos uz sausas ādas.

Ja Tev nav ļoti redzamas sejas ādas problēmas, tad šis tonālais būs par "smagu", "koncentrētu" , bet , ja
 Tev ir sejas ādas problēmas, bet vēlies izskatīties cik dabiski vien var, tad tonālais būs ideāls, jo ir spējīgs maskēt melnos punktus, pinnes vai rētas.

          Max Factor :  Natural Minerals Foundation

Produkts ir piemērots normālam vai kombinētam ādas tipam. Pūderis ir ar spīdumiem, bet kad uzklāj tos praktiski nevar manīt. 

Arī šo pūderi nopirku ar toni 045. Tonis pilnībā apmierināja. (salīdzīnot ar tonālā toni) Ja Tev ir bāla āda, tad brutāli nenoklājot visu seju, produkts neizskatīsies pārāk tumšs. Tas piešķirs dzīvīgāku skatu. Komplektā nāk otiņa, kuru esmu lietojusi tikai kādas 2 vai 3 reizes. Otiņa ir asa un nepatīkama. Ne gluži tā, ka skrāpētu manu seju, bet viņa ir cieta, tādēļ izmantoju pati savu pūdera otu. Vajag pavisam nedaudz pūderi, lai nomāktu sejas spīdēšanu.
!Ja vēlies īpaši matētu sejas ādu, tad šis produkts būs galīgi garām, bet ja dod priekšroku nedaudz mitrinātam izskatam, tad pūdris ir ideāls. :)

Nevaru apgalvot, ka pūderis ir ļoti noturīgs. Tas ir jaatjaunina, ja Tev ir diezgan taukaina sejas āda. Ja šo pūderi uzklāsi par daudz, tad naksies ļoti smagi vilties, tadēļ ņemot pūderi uz otiņas nepārspīlē ar paņemto daudzumu. ( pati paņēmu pūderi tā, ka visa otiņa bija gaiša un pieskaroties sejai tas vienkārši izskatījās pārāk mākslīgi vai pat pleķaini)

Ja esi pūderu fanāte un vēlies tiešām labu produktu, kas nekad neliktu vilties, es neieteiktu šo pūderi, jo iepakojums nav parocīgs un pūderis man liekas vairāk dekoratīvs nekā prakstisks. Pūderis matē ādu īslaicīgi, bet neliekas, ka pūderis ir paredzēts klāšanai uz visas sejas ādas spīdumu dēļ. (neizskatās īpaši skaisti, kaut arī spīdumi nav ļoti pamanāmi)

Kādas ir jūsu atsauksmes? :) xx

1 komentāri:

Viviāna teica...

Esmu lietojusi šo tonālo krēmu un man patika, bet ja ir sausi pleķi, tad labāk viņu neizmantot, jo nekas labs nav gaidāms.Bet tagad mans jaunais favorīts ir Maybelline Dream Satin liquid. ;)

Ierakstīt komentāru