trešdiena, 2011. gada 10. augusts

♥ Sejas āda : ātra atbrīvošanās no pumpām

Sveiki! :)

Sen neesmu rakstījusi, bet tas sīkums. Šorīt pamodos ar domu, ka ļoti gribu uzrakstīt rakstu par samērā ātru atbrīvošanos no kādas nevēlamas pumpiņas dienas laikā.
Atdzīšos, mēdzu dažreiz izspiest kādu pumpu, un zinu, ka tas ir ļoti slikti, bet pēdējā laikā, ja kāda uzmetas, cenšos cīnīties pret to daudz saudzīgāk.

Starpcitu man ir viena problēma, gribu komentēt citus blogus, bet visu laiku rāda, ka neesmu ielogojusies?! Kāda nezin ko tas nozīmē XD ? EDIT: problēma pati atrisinājās. :) Sakomentēju visu kas uz sirds. ;D

Centīšos pārāk gari nerakstīt. :))

  • Tātad, noskalojiet sejas ādu. To var attīrīt, ja ir nepieciešamie līdzekļi (es lietoju Himalaya produktus. Sīkāk lasat Šeit ♥. ) Bet , ja nevēlaties tērēt naudu , tad es Jums iesaku šādu recepti: paņemiet sauju auzu pārslas, saspiežiet kulakā. Pie tekoša ūdens paliekiet kulaku zem ūdens tā, lai pārslas samirkst. Paņemiet trauciņu un izspiežiet no pārsām sulu. Šī sula ir ļoti bagāta ar vitamīniem un antioksidantiem. Noteikti iesmērējiet ar to sejas ādu. Pārslas, kas ir plaukstā, izmantojiet kā skrubi. Šis paņēmiens ir diezgan ķēpīgs, bet ir tā vērts. Jūs pamanīsiet, ka āda ir kļuvusi maigāka, dzīvāka, mirdzošāka jau pēc pirmās reizes. Pietam, tas ir ļoti lēti. :)


  • Tālāk Tev būs nepieciešama tējas koka eļļiņa. ( Var nopirkt The body shop, pasūtīt Oriflame u.c. Es pērku Elpis eļļu Drogās.) Ar vates kociņu paņemiet eļļu un uzlieciet uz pumpas. šo procesu var darīt atkārtoti ievērojot laika intervālu, jo nekas nenotiek uzreiz. Neieteiktu klāt eļļu uz visas seas ādas, jo eļļa ir koncentrēta. Tādejādi var iegūt sausu ādu.

  • Nobeigumā ieteiktu ♥ ŠO Krēmu. Ejot gulēt uzklājiet krēmu un no rīta pamodīsies ar barotu, mitrinātu un dezinficētu sejas ādu. Pumpa būs vai nu pazudusi vai 2x Mazāka, kuru ar kosmētiku var viegli apslēpt. :)


!Runājot par mitrinātu sejas ādu, esat redzējušas Drogās lūpu balzāmus: Little Green Tin, Blue un Red? Domāju, ka ļoti slikts balzāms, jo neiesūcas utt. Bet tagad esmu atradusi šim vazelīnam piemērotu vietu! Kad ejat gulēt, uzklājiet uz lūpām un no rīta, kad pamodīsieties jūsu lūpas būs maigas, mitrinātas un visādi citādi burvīgas! Daži runā, ka pat lielākas izskatoties, bet par to vēl neesmu pārliecinājusies. :)

P.s. Rakstot par Elpis eļļu sapratu, ka man jāuztaisa raksts par šīm eļļām.

Thanks for reading :) xx

0 komentāri:

Ierakstīt komentāru